
4x Qigong met stok in Park De Worp
Ervaar rust, kracht en balans in de buitenlucht
Woensdagavonden in juni
In de maand juni kun je deelnemen aan een inspirerende serie Qigong met stok in het prachtige Park De Worp in Deventer. Deze vorm van Qigong rekt je lichaam, kalmeert je geest en brengt je in balans. Gun jezelf deze unieke ervaring en ontdek hoe een eenvoudige bamboestok je kan helpen ontspannen en opladen!
Wat is Qigong met stok?
Qigong met stok is een eeuwenoude Chinese bewegingsvorm die gebruik maakt van een bamboestok als hulpmiddel. Het ondersteunt je bewegingen, stimuleert de energiestroom (qi) en helpt je:
- Spieren, pezen en gewrichten versterken
- Balans en coördinatie verbeteren
- Stress verminderen en innerlijke rust vinden
Tijdens de oefeningen kom je in een natuurlijke flow, vergelijkbaar met een meditatie in actie. Het is een prachtige manier om lichaam en geest samen te brengen.
Voor wie is het geschikt?
Qigong met stok is toegankelijk voor iedereen, ongeacht je ervaring. Of je nu op blote voeten wilt staan of met sportschoenen voor extra stevigheid, je voelt je al snel verbonden met de natuur. De stok helpt je houding en ademhaling te verbeteren en maakt balanshoudingen net wat eenvoudiger.
Na de les genieten we samen van een kopje thee.
Praktische informatie
Data:
Woensdagavonden 4, 11, 18 en 25 juni 2025
Tijd:
19:30 - 21:00 uur
Locatie:
Park De Worp, Deventer (verzamelen bij de muziekkoepel).
Bij slecht weer wijken we uit naar Yogica (binnen, zonder stok).
Kosten:
Heb je een strippenkaart van Yogica? Gebruik die dan zoals gewoonlijk.
Volg je alleen deze serie? Boek je plek via https://planner.yogica.net of maak € 50 over naar NL06 RABO 012 89 00 822 t.n.v. Yogica o.v.v. "QiGong" en je naam.
Wat neem je mee?
Een bamboestok die minimaal even lang is als je lichaamslengte (2-3 cm langer mag ook).
Een (oude) yogamat of kleedje voor de eindontspanning.
Docent:
Marjan Hulshof
Wil je meer informatie of overleggen?
Bel: 06 520 585 57
Kom in beweging, geniet van de natuur, en ervaar de kracht van Qigong!
Veel inspiratie en plezier met:
Stick exercises bij brother Linh Thu