
YOGA OP HET STRAND op 26, 27 en 28 juni 2026
Yoga aan Zee! Doe je mee?
Ervaar de diepe ontspanning met yoga aan zee. De frisse zeelucht, het uitzicht en het rustgevende geluid van de golven maken deze ervaring extra bijzonder.
De diepe vrede die ontstaat brengt je helemaal naar het hier-en-nu en genieten.
Hoe ziet Yoga aan Zee er uit? 
Yogica biedt op een vaste plek en tijd 5 yogalessen aan. De yoga die gegeven wordt is hatha yoga. Afhankelijk van het weer wordt er meer yin danwel yangyoga gegeven.
In de avondsessie gaan we aan het eind altijd richting ontspanning. De ochtendles is om 9.30 en de avondles is om 19.30 uur. Op vrijdagavond starten we om 19.00 uur zodat we ook tijd hebben voor kennismaken met elkaar. De lessen duren anderhalf uur en na afloop is er thee. Mocht er te veel wind staan dan kunnen we altijd uitwijken naar de duinen.
De vaste plek voor de yoga is Parnassia aan Zee. Bij Bloemendaal. Nadere info volgt na aanmelding.
Je verblijf, eten en drinken regel jezelf. Zie enige suggesties onderaan deze pagina.
Kom alleen of samen met vrienden en ervaar hoe yoga aan zee je energie en innerlijke rust brengt.
Meld je aan en laat je meevoeren op het ritme van de golven!
Data 26, 27 en 28 juni 2026
Tijd Vrijdagavond 19.00 uur t/m zondagavond 21.00 uur
Kosten 5 yogalessen € 130,00 Je aanmelding is definitief wanneer je Ticket 'Yoga aan zee' hebt gekocht.
Docent Marjan Hulshof
Locatie Parnassia aan Zee. Na aanmelding volgt een mail over de praktische zaken. Denk hierbij ook aan het samen reizen etc.
Meer informatie en/of overleg Ook voor samen reizen, autorijden, huren etc
Suggesties voor verblijf
Er zijn natuurlijk zijn er allerlei B&B's. en denk ook aan Vrienden op de fiets, Kamperen bij de Boer etc
Houten huisje in Overveen voor 1 of 2 personen
Kamers in Overveen voor 1 of 2 personen
Camping Zeeweg 71 Overveen Boeken kan vanaf 1 februari 2026 (6 kilometer vanaf de strandplek)
Camping de lakens heel dicht bij strandtent Parnassia
https://campingbloemendaal.nl/ alleen voor campers en caravans



